5 BASIT TEKNIKLERI IçIN HERBALIFE üRüNLERI

5 Basit Teknikleri için herbalife ürünleri

5 Basit Teknikleri için herbalife ürünleri

Blog Article

Herbalife zatî bilgilerinizi, var ise sizle müntesip diğer bilgiler ile alay malay merkezi bir veri havuzunda saklar. Bu, tekrarlardan kaçınmamızı, bilgi kaynaklarımızı henüz eksiksiz yönetmemizi ve size daha iyi özen sunmamızı sağlamaktadır.

Sizinle alakalı olarak elimizde tuttuğumuz bilgileri kesinlikle düzenleyebileceğinizi yahut güncelleyebileceğinizi öğrenmek midein lütfen dundaki soruya faln: “Ferdî bilgilerime ait haklarım nelerdir?”

Bu durumda alakalı vezneci hukuki yollara servurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini ALICI’dan talep edebilir ve her koşulda ALICI’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, ALICI, borcun gecikmeli ifasından dolayı SATICI’nın uğradığı hüsran ve ziyanını ödeyeceğini ikrar değer.

İndirimlerin yerı rabıta Herbalife’ın gelişmiş ödeme, tevzi çekimından bilistifade ekstra gelir elde edin.

Herbalife'ın en son ayrıcalıklarından yararlanmanız bâtınin tarayıcınızı yükseltmenizi şiddetle salık ediyoruz.

Rastgele bir telif hakkını, ticari markayı veya vesair müseccel gerçek bildirimlerini değiştirmek veya feshetmek veya ihlal geçirmek;

Avrupa, ABD ve dünyada öteki ülkeleri şamil biricik bir dizi muta sıyanet yasası yoktur. Fakat her vakit şahsi verilerinizin mevcut yöresel data himaye yasası kapsamındaki emniyet koşullarına orantılı bir şekilde esenlanmasından tehlikesiz oluyoruz. Avrupa yasaları, bilgileriniz Avrupa dışındaki bölgelere aktarılırken Herbalife’ın bilgilerinizi beklemek yürekin bazı adımlar atmasını gerektirmektedir. Bu adımlar zirdakileri kapsar:

İndirimlerin semtı gün Herbalife’ın gelişmiş ödeme, dağıtım çekimından bilistifade ekstra gelir elde edin.

Elbet Herbalife’ta her şey ceninisakıt fiyata ürün satın yutmak ve eşe dosta Herbalife satmak ile sınırlı bileğil. Şirketimiz size kendinizi ispatlama ve yükselme noktasında da temelı şanslar tanılamayor. Herbalife haftalık, aylık ve almanak, ekstra düzenlemiş olduğu toplantı ve etkinliklerle kullanıcılarını bilgilendirmektedir.

çıbankalarını maksatlı olarak rastgele bir şekilde küçük sahne olmak yahut maddi manevi hüsran uçlanmak; Kendi kimliğinizi veya ehil daha fazla olabileceğiniz herhangi bir alışveriştirakinizi yanlış beyan eylemek;

Site ve sair Sunulan Bilgiler “başüstüneğu üzere” ve “mevcut başüstüneğu üzere” mahiyetına bakarak tedarik edilmiştir. İşbu Antant’nın Herbalife Alıcı Garantisi temellığı altındaki bölümünde berrakça belirtilenler haricinde ticarete elverişlilik, muayyen bir amaca uygunluk ve ihlalde bulunmamaya müteveccih garantiler bile dahil bulunmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere gerek dolaylı gerek zımni herhangi bir garanti vermemekteyiz. Kent veya Sunulan Bilgiler’in gereksinimlerinizi muhaliflayacağına,

Hesabınızı kullanan herhangi bir şahsın Kent veya özge Maruz Bilgiler ile müteallik eylemleri veya ihmalleri;

·        Üyelik formunu doldurduktan sonrasında Herbalife sistemine giriş yetişmek ve güvenliğinizi tedariklemek bâtınin PIN kodu oluşturmalısınız.

 Herbalife aracılığıyla ücretsiz maruz kişisel inkişaf – pazarlama – satış – yönetim eğitimlerine kavuşmak istiyorum

herbalife

Report this page